O nas

Serdecznie witamy na stronie Przedsiębiorstwa Usługowo - Handlowego "STOLMAR".

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1999 roku. Na początku główny nacisk kładliśmy na usługi - przede wszystkim wymianę okien i drzwi. Jednak dość szybko nasz niewielki salon zaczął systematycznie poszerzać swoją ofertę, między innymi o artykuły elektryczne, wykończeniowe i chemiczne.

Wieloletnia analiza rynku lokalnego oraz chęć wyjścia naprzeciwko oczekiwaniom klientów zaowocowały rozbudową firmy. Obecnie możemy pochwalić się obszernie zatowarowanym marketem remontowo - wykończeniowym znajdującym się w miejscowości Grabów (woj. łódzkie), który jest jednocześnie siedzibą P.U.H. "STOLMAR". Mamy nadzieję, że szeroka gama produktów oferowanych przez nasz sklep, w połaczeniu z miłą i fachową obsługą, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Oczywiście, w dalszym ciągu ważny element naszego przedsiębiorstwa stanowią usługi, których zakres rozrósł się między innymi o: montaż rolet, żaluzji, moskitier; malowanie, układanie paneli, remonty poddaszy oraz szereg innych drobnych zleceń. Przez lata zbieraliśmy doświadczenie zarówno na rynku lokalnym, jak i terenie całego kraju. Systematycznie bierzemy udział w przetargach organizowanych przez różne instytucje.

Od lat współpracują z nami szkoły, biblioteki, ośrodki kultury, urzędy oraz prywatni przedsiębiorcy, dla których staramy się być solidnym i lojalnym partnerem.

Posiadamy rekomendację największej hurtowni chemicznej w rejonie centralnej Polski - PPHU Makowski oraz wiodącego producenta stolarki okiennej - firmy KMM OKNO.

Zapraszamy!

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe STOLMAR

Pon.- pt. 8 - 17 Plac Kościuszki 28a
Sob. 8 - 13 99-150 Grabów

tel./fax 63 273 45 06 kontakt@stolmar.net
kom. 506 826 286
kom. 691 696 254